03.07.2014 Новомиргородське духовенство привітало ієрея Максима Гудзикевича з 33-річчям

03.07.2014  Новомиргородське духовенство привітало ієрея Максима Гудзикевича з 33-річчям
В Новомиргородському благочинні прийнято рішення про соборне служіння літургії в день народження священика на його парафії.Рішення продиктоване бажанням тіснішого євхаристичного спілкування між священиками благочиння. 2 липня іерей Максим Гудзикевич святкував своє 33-річчя. Отця Максима  привітало духовенство Новомиргородського благочиння на чолі з благочинним – протоіереєм  Миколою  Чуторою, котрий  побажав отцю Максиму міцного здоров’я, мирного неба, щасливого довголіття та  достойного  несіння свого послуху Церкві Христовій  незважаючи на  різні  обставини життєвої дороги.  До привітань долучилися також мецинат храму Іван Дмитрович, прихожани та гості .Многая літа догорому нашому батюшці Максиму.