10.01.2015 Відбувся архіпастирський візит Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського до м. Новомиргорода – другого кафедрального міста єпархії (+відео)

10 січня 2015 р. відбувся архіпастирський візит  Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського до м. Новомиргорода – другого кафедрального міста єпархії.

У цей день правлячий архієрей звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському соборі міста. Архієпископу Іоасафу співслужили секретар єпархії протоієрей Роман  Кондратюк, намісник Свято-Єлесаветинського монастиря м. Кіровограда архімандрит Мануїл (Задніпряний), настоятель Новомиргородського собору Благочинний району протоієрей Миколай Чутора, духовенство Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці м. Кіровограда та духовентсво Новомиргородського благочиння.

Після заамвонної молитви Владика виголосив проповідь. У своєму слові правлячий архієрей привітав усіх присутніх із святом Різдва Христового та наголосив на особливому значенні цього свята в історії людства. Далі архіпастир вручив грамоту Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія керівнику сільськогосподарського товариства “Агросвіт” І.Д. Гладишку за багаторічні труди на благо Церкви. Грамотами Високопреосвященнішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського було нагороджено окремих парафіян храмів Новомиргородського благочиння за старанні труди на славу Святої Церкви.

Наприкінці служби всі присутні отримали можливість насолоджуватися співом хору духовенства   Кафедрального собору м. Кіровограда, які виконали ряд різдвяних колядок. Після їхнього виступу місцеві хори також привітали свого правлячого Архієрея своїми колядками, а Владика, за традицією, частував колядників солодкими подарунками.

Всього у виступі взяло участь 12 хорів. Серед них:

Хор Свято-Миколаївського собору, м. Новомиргород;

Дитячий хоровий колектив воскресної школи храму св. прор. Іллі, м. Новомиргород;

Хор храму на честь пророка Божого Іллі, м. Новомиргород;

Хор храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці, с. Коробчино;

Дитячий хор Свято-Успенського храму, смт. Капітанівка;

Дитячий хоровий колектив воскресної школи смт. Капітанівки;

Хор храму св. вмчц. Тетяни, с. Пурпурівка;

Дитячий хоровий колектив, с. Листопадове;

Хоровий колектив, с. Листопадове;

Хор Свято-Миколаївського храму, с. Панчеве;

Хор храму вмч. Георгія Побідоносця, с. Мартоноша;

На завершення архіпастирського візиту Владика Іоасаф заспівав з усіма присутніми традиційну різдвяну колядку “Добрий вечір тобі, пане господарю”,  прославивши народженого Богомладенця-Христа.